25XR500LF
TT Electronics/BI
Prodotto No:
25XR500LF
Produttore:
TT Electronics/BI
Descrizione:
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Guida per l'utente
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 500 Ohms
Series 25
Power (Watts) 0.5W, 1/2W