265S6100
Vessel Tools
Prodotto No:
265S6100
Descrizione:
"NEON" Screwdriver No.265 -6x100
Series NEON
Length - Overall 7.28" (185.0mm)
Tool Type Screwdriver
Tip Type Slotted
Size 6mm x 100mm
Weight -
Length - Blade 4.00" (101.6mm)