265S6150
Vessel Tools
Prodotto No:
265S6150
Descrizione:
"NEON" Screwdriver No.265 -6x150
Series NEON
Length - Overall 9.25" (235.0mm)
Tool Type Screwdriver
Tip Type Slotted
Size 6mm x 150mm
Weight -
Length - Blade 6.00" (152.4mm)