293D106X0050E2TE3
Vishay Sprague
Prodotto No:
293D106X0050E2TE3
Descrizione:
CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
In magazzino : 5482
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code E
Height - Seated (Max) 0.170" (4.32mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF