293D106X5004B2TE3
Vishay Sprague
Prodotto No:
293D106X5004B2TE3
Descrizione:
CAP TANT 10UF 5% 4V 1411
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.083" (2.11mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5Ohm
Series TANTAMOUNT®, 293D
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 10 µF