298D226X0004K2T
Vishay Sprague
Prodotto No:
298D226X0004K2T
Descrizione:
CAP TANT 22UF 20% 4V 0402
In magazzino : 10613
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code K
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 4 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 20Ohm
Series MICROTAN®, 298D
Type Molded
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 22 µF