299D104X0035AB1E3
Vishay Sprague
Prodotto No:
299D104X0035AB1E3
Descrizione:
CAP TANT 0.1UF 20% 35V RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.280" L x 0.190" W (7.10mm x 4.82mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.1 µF