Casa / Crystals / 2X6-102.4K-12.5
minImg
2X6-102.4K-12.5
Transko Electronics, Inc.
Prodotto No:
2X6-102.4K-12.5
Descrizione:
102.4KHZ 2X6 TUNING FORK 12.5PF
In magazzino : 905
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 100
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.079" Dia (2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Ratings -
Series 2X6
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case Cylindrical Can, Radial
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 102.4 kHz