Casa / Crystals / 2X6-82.315K
minImg
2X6-82.315K
Transko Electronics, Inc.
Prodotto No:
2X6-82.315K
Descrizione:
82.315KHZ 2X6 TUNING FORK 12.5PF
In magazzino : 2000
Guida per l'utente
Load Capacitance 12.5pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.079" Dia (2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 82.315 kHz