Casa / Crystals / 2X6-83.000K-15
minImg
2X6-83.000K-15
Transko Electronics, Inc.
Prodotto No:
2X6-83.000K-15
Descrizione:
83KHZ 2X6 TUNING FORK 15PF
In magazzino : 4930
Guida per l'utente
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.248" (6.30mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.079" Dia (2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 kOhms
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 83 kHz