Tensility International Corp
Prodotto No:
30-00006
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE 3COND 24AWG BLACK 152M
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$222.4235
$222.4235
5
$197.714
$988.57
10
$179.17855
$1791.7855
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Audio-Video, Home |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 498.7' (152.0m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Conductor Strand | 11/34 |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.134" (3.40mm) |
| Number of Conductors | 3 |