CNC Tech
Prodotto No:
300-30-40-GR-0100F
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL RIBN 40COND 0.025 GRAY 100'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$135.527
$135.527
3
$127.008664
$381.025992
5
$121.5867
$607.9335
10
$115.39175
$1153.9175
25
$108.42236
$2710.559
50
$103.00052
$5150.026
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | 105°C |
| Cable Type | Flat Cable |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Ratings | UL Style 2678 |
| Ribbon Thickness | 0.026" (0.66mm) |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.48m) |
| Ribbon Width | 1.000" (25.40mm) |
| Voltage | 150 V |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 38 AWG |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Gray |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 100MOhms |
| Base Product Number | 300-30 |
| Number of Conductors | 40 |