305-ALP24H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305-ALP24H-O
Descrizione:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF AMBER
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 1.6mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Lens Style -
Series 30
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA