305-NWG120-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305-NWG120-O
Descrizione:
PMI .190" 120VAC NO LENS PIN GRE
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 45°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2000mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Green
Ratings AC
Lens Style -
Series 30
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 520nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA