305-NWR24H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305-NWR24H-O
Descrizione:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF RED
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 35°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2180mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 24V
Lens Color -
Wavelength - Peak 634nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 17mA