305-NWW120-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305-NWW120-O
Descrizione:
PMI .190" LED 120V TAB DIFF CWHT
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Millicandela Rating 2070mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color White, Cool
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 3.5mA