305W-BG28H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305W-BG28H-O
Descrizione:
PMI .190" LED 28V WIRE DIFF GREE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 28V
Panel Cutout Shape Round
Current 16.5mA