305W-BG60H-O
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
305W-BG60H-O
Descrizione:
PMI .190" LED 60V WIRE CLEAR GRE
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle 60°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 60V
Panel Cutout Shape Round
Current 9mA