3090-821H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3090-821H
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 820NH 355MA 600MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 28 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 355 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 600mOhm Max
Inductance 820 nH
Series 3090
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 120MHz