3090R-101H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3090R-101H
Descrizione:
FIXED IND 100NH 970MA 80MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 32 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 970 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 100 nH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 510MHz