3090R-221H
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3090R-221H
Descrizione:
FIXED IND 220NH 690MA 160MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 34 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 690 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 160mOhm Max
Inductance 220 nH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 300MHz