3090R-682G
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3090R-682G
Descrizione:
FIXED IND 6.8UH 135MA 4 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.050" (1.27mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 135 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4Ohm Max
Inductance 6.8 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 50MHz