3094-123GS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094-123GS
Descrizione:
FIXED IND 12UH 118MA 3.6 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 118 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.6Ohm Max
Inductance 12 µH
Series 3094
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 27MHz