3094-270KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094-270KS
Descrizione:
FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 60 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.133" (3.38mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Inductance 27 nH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 1.3GHz