3094-471KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094-471KS
Descrizione:
FIXED IND 470NH 590MA 140MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 70 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.133" (3.38mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 590 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Inductance 470 nH
Series 3094
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 190MHz