3094-473KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094-473KS
Descrizione:
FIXED IND 47UH 79MA 8 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 70 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.133" (3.38mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 79 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8Ohm Max
Inductance 47 µH
Series 3094
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 12MHz