3094-821KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094-821KS
Descrizione:
FIXED IND 820NH 400MA 300MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 75 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.133" (3.38mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300mOhm Max
Inductance 820 nH
Series 3094
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 150MHz