3094R-183JS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094R-183JS
Descrizione:
FIXED IND 18UH 114MA 3.8 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 114 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.8Ohm Max
Inductance 18 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 17MHz