3094R-221KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094R-221KS
Descrizione:
FIXED IND 220NH 790MA 80MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 70 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 790 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 220 nH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 320MHz