3094R-392GS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094R-392GS
Descrizione:
FIXED IND 3.9UH 180MA 1.4OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 60 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm Max
Inductance 3.9 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 45MHz