3094R-394KS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094R-394KS
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 40 @ 790kHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 39 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 32Ohm Max
Inductance 390 µH
Series 3094R
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 2.9MHz