3094R-684GS
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3094R-684GS
Descrizione:
FIXED IND 680UH 30MA 55 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 35 @ 790kHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 30 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 55Ohm Max
Inductance 680 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 1.9MHz