30KESS6AFPWDM
TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
30KESS6AFPWDM
Descrizione:
KES 30A 1S NUT WYE 440VAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance -
Series KES
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Wye)
Package Box
Voltage - Rated AC 440V
Current 30 A