CNC Tech
Prodotto No:
310-06-0076-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CABLE FFC 6POS 0.020" 3.00"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.3845
$2.3845
10
$2.0748
$20.748
25
$1.98626
$49.6565
50
$1.94199
$97.0995
100
$1.853735
$185.3735
250
$1.677206
$419.3015
500
$1.544795
$772.3975
1000
$1.32411
$1324.11
2500
$1.235836
$3089.59
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 310-06 |
| Number of Conductors | 6 |