CNC Tech
Prodotto No:
310-10-0030-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
10 CONDUCTORS FFC, FPC CABLE 0.0
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 1.181" (30.00mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Package | Bag |
| Product Status | Active |
| Number of Conductors | 10 |