CNC Tech
Prodotto No:
311-08-0051-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE FFC 8POS 0.039" 2.00"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.9665
$1.9665
10
$1.7138
$17.138
25
$1.64084
$41.021
50
$1.60436
$80.218
100
$1.5314
$153.14
250
$1.385518
$346.3795
500
$1.276135
$638.0675
1000
$1.09383
$1093.83
2500
$1.020908
$2552.27
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 311-08 |
| Number of Conductors | 8 |