CNC Tech
Prodotto No:
311-14-0076-A
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CABLE FFC 14POS 0.039" 3.00"
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.565
$2.565
10
$2.33035
$23.3035
25
$2.20742
$55.1855
50
$2.15593
$107.7965
100
$2.05333
$205.333
250
$1.796678
$449.1695
500
$1.74534
$872.67
1000
$1.488669
$1488.669
2500
$1.385993
$3464.9825
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.138" (3.50mm) |
| Cable Type | FFC, FPC |
| Length | 3.000" (76.20mm) |
| Termination Style | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Mfr | CNC Tech |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 311-14 |
| Number of Conductors | 14 |