32-003-181B
Aries Electronics
Prodotto No:
32-003-181B
Produttore:
Aries Electronics
Descrizione:
PIN-STAKED FLEX JUMPER 32POS
Guida per l'utente
Series 181
Number of Positions 32
Length 3.00" (76.20mm)
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)