3225R-103J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3225R-103J
Produttore:
API Delevan Inc.
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 297 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.094" W (3.20mm x 2.40mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm Max
Inductance 10 µH
Series 3225R
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz