3225R-104J
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3225R-104J
Descrizione:
FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 120 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.094" W (3.20mm x 2.40mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 13Ohm Max
Inductance 100 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 8MHz