Casa / Tape / 330-RED-48MMX60YD
minImg
330-RED-48MMX60YD
3M
Prodotto No:
330-RED-48MMX60YD
Produttore:
3M
Descrizione:
TAPE DUCT CLOTH RED 1.89"X 60YDS
Guida per l'utente
Usage General Purpose
Storage/Refrigeration Temperature -
Thickness - Adhesive -
Color Red
Backing, Carrier -
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.048" (48 mils, 1.219mm)
Series Tartan™ 330
Length 180' (55.0m) 60 yds
Shelf Life Start -
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life -
Package Bulk
Tape Type Duct Tape
Width 1.89" (48.00mm)