34-ALP120-CYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
34-ALP120-CYO
Descrizione:
PMI .190" LED 120V TAB CLEAR AMB
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Lamp Color Amber
Ratings AC
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia