34-GLP15H-NYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
34-GLP15H-NYO
Descrizione:
PMI .190" LED 15V TAB DIFF GREEN
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 15V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Yellow
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia