34-GLP24H-NAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
34-GLP24H-NAO
Descrizione:
PMI .190" LED 24V TAB DIFF GREEN
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia