34-RLP12H-CWO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
34-RLP12H-CWO
Descrizione:
PMI .190" LED 12V TAB CLEAR RED
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.19" (4.83mm)
Lamp Color Red
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Colorless
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA
Lens Size 6.35mm Dia