3483-1R5M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3483-1R5M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 2.67A 26MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.67 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26mOhm Max
Inductance 1.5 µH