3483R-1R8M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3483R-1R8M
Descrizione:
FIXED IND 1.8UH 2.8A 0.025OHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 2.8mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 25mOhm Max
Inductance 1.8 µH