3483R-471M
API Delevan Inc.
Prodotto No:
3483R-471M
Produttore:
API Delevan Inc.
Descrizione:
FIXED IND 470UH 220MA 2.6OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 0.22mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 220 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm Max
Inductance 470 µH