36501J1N6JTDG
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
36501J1N6JTDG
Descrizione:
FIXED IND 1.6NH 700MA 40MOHM SMD
In magazzino : 2008
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 16 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 1.6 nH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 12.5GHz