3M
Prodotto No:
3659/24 100SF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL RIBN 24COND 0.05 BLACK 1'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.0565
$4.0565
5
$3.3668
$16.834
10
$3.1103
$31.103
25
$2.78502
$69.6255
50
$2.56766
$128.383
100
$2.36018
$236.018
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20267 |
| Ribbon Thickness | - |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3659 |
| Length | 1.00' (304.80mm) |
| Ribbon Width | 1.150" (29.21mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Black |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Number of Conductors | 24 |